website
Przejdź do treści
Bezpłatna dostawa wszystkich zamówień powyżej 300 €. Brak minimalnego zakupu

Blog

Zrewolucjonizuj swoje zakupy dzięki naszej nowej metodzie płatności!

za pomocą Aliaksandr Parmon 07 Mar 2023 0 komentarze(-y)

Jako firma zorientowana na klienta, zawsze szukamy sposobów na ulepszenie zakupów u nas. Dlatego z radością ogłaszamy naszą nową współpracę z Klarna, wiodącym dostawcą płatności, który oferuje elastyczne opcje płatności dla naszych klientów.

Dzięki Klarna masz możliwość robienia zakupów teraz i płacenia później, dzięki czemu masz większą kontrolę nad zakupami i możliwość rozłożenia płatności w czasie. Najlepsza część? Nie ma absolutnie żadnych odsetek ani opłat, jeśli płacisz na czas!

Rozumiemy, że każdy ma inne potrzeby i preferencje finansowe, dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować tę nową metodę płatności. Dzięki Klarna możesz robić zakupy bez obaw, wiedząc, że masz dostęp do łatwych i elastycznych opcji płatności, które Ci odpowiadają.

Oto jak to działa: kiedy będziesz gotowy do kasy, po prostu wybierz Klarna jako metodę płatności. Będziesz mieć 30 dni na podjęcie decyzji, czy chcesz zatrzymać swoje przedmioty przed terminem płatności. Jeśli zdecydujesz się zachować swoje przedmioty, możesz rozłożyć płatności w czasie, co ułatwi zarządzanie budżetem.

Ostatecznie naszym celem jest, aby zakupy u nas były jak najbardziej wygodne i dostępne. Mamy nadzieję, że oferując Klarna jako opcję płatności, jesteśmy w stanie to zrobić. Dziękuję za wsparcie i życzę udanych zakupów!